Dlaczego warto?

Sleeping Expert jest jedną z najważniejszych sieci profesjonalnych studiów snu w Polsce. Od kilku lat plasujemy się w ogólnopolskim top 3, biorąc pod uwagę ilość sklepów oraz wolumen sprzedaży. Mimo niestabilnych lat 2020-2022 cały czas otwieraliśmy nowe sklepy oraz notowaliśmy wzorsty sprzedaży, a wyjątkowo ciężki i niestabilny rok 2022 zamnęliśmy ponad 40% wzrostem sprzedaży mebli. 

Naszymi głównymi atutami są:
Ponad 16 lat doświadczenia w sprzedaży mebli do sypialni i współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami. Własny katalog produktów sygnowany marką Sleeping Expert. Posiadamy doskonale rozbudowaną logistykę oparta o własną flotę i zewn. firmy kurieskie. Własne magazyny meblowe w których utrzymujemy obecnie około 6000 mebli gotowych do natychmiastowej wysyłki. Przejrzyste warunki współpracy z niskimi kosztami stałymi i doświadczenie w prowadzeniu placówek zarówno w miejscowościach powiatowych jak i wielkomiejskich galeriach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić na spotkanie w Twoim mieście, nie zwlekaj! Skontaktuj się z osobą, która jest odpowiedzialna za rozwój naszej sieci.
Łukasz Świątek, zadzwoń 665-993-666 lub napisz lukasz@wyspani.eu

Dla kogo franczyza i jakie są koszty?

Nasza program franczyzowy jest tak naprawdę dla każdego, kto ma chęć pracy na własny rachunek i rozumie jakie są korzyści i wady takich przedsięwzięć. W gronie naszych klientów są zarówno biznesmeni, którzy dywersyfikują swoje dotychczasowe źródła przychodów, jak i pracownicy etatowi, którzy zapragnęli się realizować jako przedsiębiorcy.

Nasz progam franczyzowy był pierwszym tego typu rozwiązaniem w branży w Polsce, a pierwszy sklep w tej formule urochomiliśmy już w 2017 roku. Stawia to nas w gronie najbardziej wiarygodnych i doświadczonych firm w kwestiach realizowania potrzeb franczyzobiorców.

Jakie są koszty i wymagania?

Wymagamy lokalu o powierzchni minimum 120m2 ekspozycji, najlepiej w formie open space zlokalizowanej na parterze lub wyższej kondygnacji o ile znajduje się w galerii handlowej. Oczekujemy lokalizacji, która posiada łatwy dostęp do miejsc parkingowych i jeśli nie jest obiektem galeryjnym, to jest zlokalizowana przy głównych ciągach komunikacyjnych miasta. Minimalny koszt uruchomienia obiektu wynosi obecnie 60 000zł. Koszt może się zwiększyć w przypadku złego stanu techniczego lokalu i wymaganych przez to adaptacji obiektu ponad te stanardowe. Przyjmujemy, że średnia cena uruchomienia gotowego biznesu waha się między 600, a 750zł brutto za m2 przygotowanej ekspozycji. 

Gdzie obecnie szukamy partnerów?

Województwo dolnośląskie:
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oława, Zgorzelec

Województwo kujawsko-pomorskie:
Toruń, Grudziądz, Brodnica

Województwo lubelskie:
Lublin, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków

Województwo lubuskie:
Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań

Województwo łódzkie:
Łódź, Pabianice, Tomaszów Maz., Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola

Województwo małopolskie:
Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Zakopane

Województwo mazowieckie:
Warszawa, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki

Województwo opolskie:
Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg

Województwo podkarpackie:
Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło

Województwo podlaskie:
Suwałki, Łomża, Augustów

Województwo pomorskie:
Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Rumia, Wejherowo, Starogard Gdański, Chojnice, Kwidzyn, Malbork, Lębork, Reda, Kościerzyna 

Województwo śląskie:
Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Tychy, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Racibórz, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Cieszyn, Myszków, Żywiec

Województwo świętokrzyskie:
Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz

Województwo warmińsko-mazurskie:
Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn

Województwo wielkopolskie:
Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Leszno, Września, Śrem, Krotoszyn, Jarocin, Wągrowiec, Kościan

Województwo zachodniopomorskie:
Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Wałcz

Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), by zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności, by dowiedzieć się więcej.