Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Twardość materaca

Twardość materaca

Dla dzieci

Podkategorie

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Materace dla dzieci sklep – komfort i wygoda snu Twojego dziecka


W pierwszych miesiącach swojego życia noworodek spędza kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt godzin na dobę w swoim łóżeczku. Z tego też powodu, wybór odpowiedniego materaca jest jedną z najważniejszych decyzji, podejmowanych przez rodziców. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co zapewni Twojemu dziecku spokojny i komfortowy sen. Przedstawiamy najwyższej klasy materace dla niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także nastolatków. Odpowiednio dobrane materiały zapewniają komfortowy wypoczynek przez całą noc. Chronią przed schorzeniami układu kostnego oraz wadami postawy, gwarantując doskonale podparcie dla kręgosłupa. Jest to szczególnie istotne w pierwszych fazach rozwoju dziecka, gdzie młody organizm dopiero zaczyna się kształtować, więc jest najmniej odporny na różnego rodzaju uszkodzenia.

Materace dla dzieci – tworzywa bezpieczne dla delikatnej skóry Twojego maluszka


Projektując nasze materace dla dzieci, zadbaliśmy nie tylko o gwarancję komfortowego odpoczynku, ale również najwyższej klasy materiały. Posiadają one wszelkie atesty, które stanowią zaświadczenie o ich pełnym bezpieczeństwie dla delikatnej skóry dziecka. Chronią one przed powstaniem odparzeń czy podrażnień, co jest najważniejsze szczególnie w wieku niemowlęcym, kiedy dziecko spędza większość doby, śpiąc lub odpoczywając w swoim łóżku. Rodzice cenią nasze materace również za to, że wykonane są jedynie z tworzyw, wyróżniających się przewiewnością. Zapewniają one odpowiednią cyrkulację powietrza, gwarantując komfort termiczny zarówno w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera stopni Celsjusza, jak i latem, gdy słońce i upały są nieodłącznym elementem każdego dnia, nawet nocy. Nasze materace są również hipoalergiczne, dzięki czemu nie będą potęgować uporczywych objawów uczulenia u Twojego dziecka. Dodatkowo wykazują doskonale zdolności do odparowywania wilgoci, dzięki czemu nie gromadzą w sobie bakterii, grzybów czy roztoczy, mogących prowadzić do powstania wielu chorób układu oddechowego.

Materace dla dzieci - materiały najwyższej trwałości


Materiały użyte do produkcji naszych materacy dla dzieci są nie tylko miękkie, delikatne i hipoalergiczne, ale również niezwykle trwałe oraz wytrzymałe. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka odporność na różnego rodzaju odkształcenia, np. wgniecenia, przy czym pozwalają na komfortową zmianę pozycji podczas snu.