Płatności online

Pośrednikiem płatności online jest T-Pay. Oferujemy płatności kartami, BLIK oraz bezpośrednim przelewem z Państwa banku na nasze konto bankowe. Realizacja płatności jest całkowicie bezpłatna, a w przypadku przelewów zgodna z kosztem zlecenia przelewu w Państwa banku.

Płatność przy odbiorze

Oferowana dla wszystkich produktów dostępnych z magazynu. Zarówno materacy jak i akcesoriów. W przypadku łóżek lub mebli produkowanych na zamówienie wymagamy przedpłaty zaliczki w kwocie 20% wartości zamówienia. Resztę zapłaty można zrealizować przy dostawie towaru, gotówką lub kartą. Istnieje także możliwość zapłaty przelewem pozoztałej kwoty na minimum dzień przed planowaną dostawą mebli. Dostawy zagraniczne realizujemy wyłącznie po ich całkowitym opłaceniu. Przyjmujemy płatności w złotych polskich, a także na Państwa życzenie, możemy udostępnić nasze konta w euro i dolarach.

Płatności ratalne

Alina Group sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest
upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup
towarów i usług.

Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), by zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności, by dowiedzieć się więcej.