Dostawa Sleeping Expert

Wszystkie dostawy łóżek, mebli drewnianych czy materacy na płasko realizujemy własnym transportem. Robimy to jako jedni z nielicznych w Polsce z kilku powodów. Pierwszy to dbałość o transportowane towary gabarytowe, którego nie jest w stanie zagwarantować żadna firma kurierska. Nasi pracownicy to fachowcy, a nasze auta wożą tylko meble. Wiemy jak się z nimi obchodzić i jak je zabezpieczać. Trasnport Sleeping Expert to także mnogość usług dodatkowych jak wniesienie, montaż, utylizacja starych mebli. Doręczenia naszymi autami to także oszczędność czasu, dostawa umawiana jest na konkretną godzinę i realizujemy ją między 7:00 , a 22:00. Nasi kierowcy posiadają terminale płatnicze, dzięki czemu możesz wygodnie płacić kartą po odebraniu Twoich mebli. Przy zakupach powyżej 500zł realizujemy dostawę bezpłatnie.

Dostawa DPD

Standardowa dostawa realizowana przez kuriera DPD. Oferujemy ją dla transportu materacy rolowanych, a także akcesoriów jak poduszki czy ochraniacze. Dostępna jest także dla wybranych modeli stelaży. Po wysyłce otrzymasz od nas powiadomienie z numerem listu przewozowego. Odbiór Osobisty Dostępny dla materacy w rolkach oraz akcesoriów. Przesyłka jest bezpłatna w przypadku gdy wartość koszyka zakupów przekroczyła 150zł.

Odbiór osobisty

Możesz zlecić w jednym z naszych kilkudziesięciu sklepów. W naszym Centrum Logistycznym w Inowrocławiu możesz ponadto zlecić odbiór wszystkich mebli, np. gdy organizujesz ich transport do innego kraju.

Dostawy Zagraniczne

Relizujemy naszym transportem lub zlecamy zewnętrznym przewoźnikom. Koszt dostawy wyliczamy indywidualnie (aby wycenić transport wyślij zapytanie na logistyka@wyspani.eu). Realizowaliśmy transporty do większości krajów UE oraz do USA. Koszty dostawy zagranicznej zaczynaja się już od 100 Euro.

Używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), by zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności, by dowiedzieć się więcej.